KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7473046
nr 747 3046
Akvarell
Monogramssignerad LS, -19, Finsk militär, ramens innermått: 37x28
Utrop:
500 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 19 mars 2012
kl 17:37:01
100 kr
150 kr
3.000 kr
1.000 kr
1.200 kr
3.000 kr
3.500 kr
Rudolf Gowenius (1896-1960)
Oscar Dahl (1902-1966)